01.08.2013
AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta’dan iddialı sözler.

 Artvin’de en kötü gösterilen ilçelerde bile çok iyi durumda olduklarını iddia eden Başkan Balta’ya bir basın mensubunun “Siz Artvin Belediye Başkan Aday adaylığında olacak mısınız? En çok adı geçenlerden birisi sizsiniz?” sorusuna yanıt verirken;

“Artvin’de bugüne kadar belediyeciliğin yapılmadığını, sosyal, sanat ve kültürel alanlarda hiçbir şey yapılmadığını görüyoruz. Klasik bilinen yöntemle belediyecilik yapılmış. Oysa biz Artvin’e Ak Belediyeciliği taşımak ve halkımızı tanıştırmak istiyoruz. Şimdi ismini açıklamayayım. Muhalefetin en iddialı olduğu ilçede bile çok büyük bir teveccühün olduğunu şimdiden görüyorum. Belediyeciliği klasik döngüden kurtararak modern, çağdaş anlayışla bir belediyecilik yapacağız. Onun için biz de kimin aday olduğunun önemi yoktur. Biz İl Teşkilatı olarak belediye başkanlığı seçimine kadar çalışmalar yaparak AK Belediyeciliği Artvin ile buluşturmak istiyoruz. Belediyecilik anlayışını daraltmasınlar.  Klasik Belediyecilik anlayışı olmayacak. Biz de daha isimler belli olmamasına rağmen büyük talep var…” dedi.

08 HABER MERKEZİ

Bu haber 1123 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 2 )
Size vekillik yakışır başkanım ..
Sayın başkanıma belediye bakanlığındansa milletvekilliği daha çok yakışır.Artvin'in çocuğu olarak sizi Ankara'ya göndermek isteriz.Belediye başkanlığında değil Ankara'da Artvin'in için çalışırken görmek isteriz.
 Kamil Delikanlı -- 04.08.2013 01:38
Güncel
Biz iktidar partinin yöneticileri olarak Artvin'imizde yapılmakta olan kültür,sanat gibi büyük ses getiren organizasyonlarımızda ne yaptık hep yanlız kaldık inşallah belediyeleri kazanırsak ne yapacaz merakla bekliyoruz..
 Erdoğan -- 04.08.2013 00:00
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com