Valilik önünde duayen sunucu Şakir Kara’nın sunuculuğunu yaptığı konserin açılışında yerel sanatçılarımızdan oluşan Grup Lavi sahne aldıktan sonra Tuğçe Kandemir sahneye çıkarak binlerce izleyiciyi şarkılarıyla coşturdu.

Tuğçe Kandemir’e hediyesini taktim etmek için sahneye çıkan Belediye Başkanı Demirhan Elçin; “Ülkenin dört bir yanından gelen ve kültürlerini Artvin’e getiren Cumhuriyet gençlerine hoş geldiniz diyorum. Biliyorsunuz Tuğçe Kandemir’i Kafkasör Festivalinde getiriyorduk. O zaman hava muhalefetinden dolayı iptal etmek zorunda kalmıştık. Tuğçe Kandemir hiçbir fark istemeden Cumhuriyet kenti Artvin’i seviyorum dedi ve bugün buraya geldi. Kendisine ve ekibine duyarlılığı için teşekkür ediyorum.

Ülkenin dört bir yanından Artvin’e geldiniz ailenizden ayrıldınız bana bir şey olur diye tedirginlik içerisinde olmayın.  Artvin Belediyesi olarak da şahsım olarak da yanınızdayım ne sıkıntınız olursa olsun belediyemize müracaat edin ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşın. Artvin’de kendinizi güvende hissedin.

Benim gayretim sizlerin ve Artvinli hemşehrilerim yaşam kalitesini nasıl artırırımdır. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum.’ diye konuştu.

Grup LAVİ’ye Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Tuğçe Kandemir’e Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’in, Artvin’imizin simgesi Boğa Güreşlerini temsil eden, minyatür boğa heykeli hediye etmesinin ardından yaklaşık 3 saat süren konserde öğrenciler ve Artvinliler gönüllerince eğlendiler.