Okul Müdürü Arif Uzuner, öğretmenleri, sınıf arkadaşları Egemen’i son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Annesi ve babasına başsağlığı dilediler. Gözyaşları adeta sel olup aktı. Annesinin ağıtları ise yürekleri dağladı.

Okul Müdürü Arif Uzuner, Egemen Levent’in bir kaza sonucu ölmesinden dolayı büyük bir üzüntü yaşadıklarını belirterek;

“Bugün yani 11 Eylül okulların açılış günüydü. Biz de açılış töreni için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Sabah aldığımız haberle adeta yıkıldık. Sınıf arkadaşları, öğretmenleriyle birlikte Ardanuç’a geldik. Aileye başsağlığı diledik.

Öğrencimiz Egemen için şunu söylemek isterim; Artvin çok değerli bir genci kaybetti. Egemen, idealleri olan, sosyal, aktif, çalışkan hedefleri olan saygılı, sevilen bir gençti. Gerçekten açımız çok büyük.

Seni unutmayacağız yazılı bir fotoğrafını okulumuzun salonuna koyduk. Söz bitiyor, başka ne söylenebilir ki. Levent ailesi’ne sabırlar diliyorum. Mekânı cennet olsun.” dedi.

EGEMEN LEVENT SONSUZLUĞA UĞURLAND..!
Ardanuç, Tosunlu köyü yolunda meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Arhavi Fen Lisesi son sınıf öğrencisi Egemen Levent köyünde sonsuzluğa uğurlandı.
Artvin'in Ardanuç ilçesinde trafik kazası sonucu hayatını kaybeden lise öğrencisi Egemen Levent (17) son yolculuğuna uğurlandı.


İlçeye bağlı Tosunlu köyünde otomobilin uçuruma yuvarlandığı kazada hayatını kaybeden Levent için Ardanuç Merkez Camisi'nde öğlene müteakip cenaze namazı kılınfı.
Baba Volkan ve anne Neşe Levent ayakta durmakta zorlandı. taziyeleri oturarak kabul etti.
Öğlen namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası Levent'in naaşı Tosunlu köyüne götürülerek buradaki aile kabristanlığında defnedildi.
Arhavi Fen Lisesi'nde 12. sınıf öğrencisi olan Levent'in cenaze törenine ailesi ve yakınlarının yanı sıra Ardanuç Kaymakamı Mehmet Çelik, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Ardanuç İl Genel Meclis Üyesi Talip Işık, Arhavi Ertuğrul Kurtoğlu Fen Lisesi Müdürü Arif Uzuner, CHP Ardanuç İlçe Başkanı Hafız Eyüp Uygur, Tüm Enekli Sen Ardanuç Şube Başkanı Azmi Yavuz, ARTVIN Faal Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ADD Artvin Şubesi Başkan Yardımcısı Sami Özçelik, sınıf arkadaşları, öğretmenleri Ardanuç halkı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine sabırlar diliyoruz.