Artvin Spor Kulübü Başkanı Irfan Yıldırım, bu anlamlı günde hem Cumhuriyetimizin 100. Yılı hem de kulübün kadın voleybol takımı ile ilgili yaptığı açıklamada;

HEMŞEHRİMİZ İLKİN AYDIN’I ARTVİN’E DAVET EDİYORUM…

“Öncelikle Artvin Spor Kulübü olarak cumhuriyetimizin 100. yılını kutluyorum.  Böylesine çok çok özel bir günde dünyanın en büyük Atatürk Heykeli önünde kadın voleybol takımımızla birlikte bulunmak bizim büyük bir gururdur.

Artvin Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımımız 2. lig, 14. Gurupta mücadele ediyor.   Amacımız 1. Lige çıkmak Artvin‘i en iyi şekilde temsil etmektir.

Dünyanın şampiyon kadın voleybol takımı Türkiye Milli Kadın Voleybol Takımı asrın destanını yazdı. Tüm rakiplerini yenerek 3 şampiyonluğu art arda kazanarak hepimizin gururu oldular. Şimdi olimpiyat şampiyonluğu için hazırlanıyorlar.

Ben inanıyorum ki Milli Takımımız olimpiyat şampiyonu da olacak ve cumhuriyetin 100. yılında büyük bir destan yazacaklar.

Bu güçlü takımın başarılı oyuncularından birisi de hemşehrimiz, gururumuz aynı zamanda Galatasaray Kadın Voleybol Takımında da oynayan ilkin Aydın’dır.

İlkin Aydınla İstanbul’da Artvinli gençleri ziyaret edip  verdiği röportaj videosunu izledim. Gurur duydum. Artvinspor Kulübü ve kadın voleybol takımı adına kendisini Artvin’e davet ediyorum.

Dünyanın en büyük şampiyon takımın başarılı voleybol oyuncusu gururumuz hemşerimizi Artvin’de görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Bizim hedefimiz önce 1. Lige çıkmak. Bunun için Artvin halkından takımımıza destek olmaları çağrısında bulunmak istiyorum. Gerçekten muhteşem karşılaşmalar oluyor. Özellikle Artvin’de yapılan iç saha maçlarımıza herkesi davet ediyorum. “ dedi.